Maria Tsima

Doktorantka w Katedrze Prawa Finansowego Uniwersytetu Wrocławskiego. Absolwentka Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Prawo i Ekonomia.
W Kancelarii specjalizuje się w usługach doradztwa podatkowego dla podmiotów krajowych i zagranicznych, zarówno w zakresie podatków pośrednich, jak i bezpośrednich. Doradza w języku polskim i angielskim.

Jest zaangażowana w wiele projektów obejmujących bieżącą obsługę prawno-podatkową, w tym wdrażanie kompleksowych rozwiązań dla innowacyjnych przedsiębiorców, przede wszystkim ulgi B+R oraz ulgi IP-BOX, wniosków o wydanie indywidualnych interpretacji przepisów prawa podatkowego, a także bieżących rekomendacji dla Klientów Kancelarii działających w branży nowych technologii i sektora nieruchomości.

Wcześniej związana z jedną z renomowanych kancelarii podatkowych we Wrocławiu.

Maria swoje doświadczenie zawodowe z zakresu prawa i podatków łączy z działalnością naukową. Posiada doświadczenie szkoleniowo-dydaktyczne zdobywane na salach Uniwersytetu Wrocławskiego i regularnie uczestniczy w branżowych konferencjach międzynarodowych i ogólnopolskich.

Jest ponadto autorką publikacji o charakterze naukowym i branżowym.

Prywatnie – pasjonatka gitarowych riffów. Wolny czas spędza aktywnie.