crm
500
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
coach
8
DOŚWIADCZONYCH WYKŁADOWCÓW
rating
2240
PRZESZKOLONYCH OSÓB
online-course
215
PRZEPROWADZONYCH SZKOLEŃ

Akademia Podatków i Prawa powstała z inicjatywy kancelarii Staniek&Partners w celu szerzenia wiedzy prawno-podatkowej.

W biznesie rozpoznanie i identyfikowanie potencjalnych problemów oraz wyzwań natury prawnej jest ważną umiejętnością. Dysponując bogatym zapleczem fachowców z dziedziny podatków i prawa jesteśmy doskonale przygotowani, by dzielić z Państwem swoją wiedzę.

Nasz zespół, dzięki doświadczeniu zdobytemu w praktyce biznesowej, wybitnie dobrze zna potrzeby rynku. Dlatego dążymy do tego, by naszą ofertą szkoleniową nie tylko doskonalić Państwa kompetencje, ale także, by przekazać umiejętność przewidywania i zapobiegania ryzykom prawno-podatkowym. Czynimy to w drodze dzielenia się wiedzą teoretyczną i przede wszystkim poprzez wykładanie treści merytorycznych oraz praktycznych, przedstawianych przez pryzmat prowadzenia działalności gospodarczej. Więcej o nas: www.staniekandpartners.com

Nie brakuje nam pedagogicznego zacięcia – nasi szkoleniowcy mają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń oraz są specjalistami w obszarach swojej specjalizacji.

Udostępnienie Państwu wiedzy koniecznej do zwiększenia podstawowej świadomości prawnej i podatkowej jest naszą misją. Z niewątpliwą satysfakcją obserwujemy pozytywne efekty naszych działań w postaci stale powiększającej się ilości odbiorców naszych szkoleń.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniową.

Więcej o nas
znajdą Państwo na: